Platforma B2B

Intuicyjna i funkcjonalna platforma B2B

Jeżeli szukasz sposobu na zautomatyzowanie swoich działań biznesowych, platforma B2B jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie tylko wesprze funkcjonowanie Twojej firmy, ale również ułatwi i przyspieszy obsługę zamówień, rozliczanie transakcji, dystrybucję, oraz wystawianie faktur – w skrócie może być pomocą dla Twojego sklepu internetowego. W naszym systemie B2B możesz tworzyć produkty od podstaw, co jest doskonałym rozwiązaniem np. dla firm produkcyjnych lub oferujących towary spersonalizowane.

System B2B całkowita automatyzacja procesów

OmniCommerce to przejrzysty rodzaj platformy B2B, w którym możesz m.in. łatwo zarządzać artykułami, tworzyć zaawansowane promocje, pakiety promocyjne, oraz raportowanie RFM, a także mieć wgląd w wizualizację statystyk zachowań użytkowników. Korzystając z naszej platformy B2B, zredukujesz koszty, będziesz mieć stałą kontrolę nad aktualnym stanem zamówień i reklamacji, oraz usprawnisz płatności i komunikację z klientem.

W czasach ogromnej konkurencji na rynku, warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest platforma e-commerce z bogatym pakietem funkcjonalności. Program B2B umożliwia budowanie stałych relacji w biznesie, które owocują zwiększoną sprzedażą, a przy tym pozwalają zaoszczędzić sporo czasu. Jeżeli chcesz zwiększać przychody w sposób zautomatyzowany i równocześnie cały czas polepszać swoje procesy biznesowe, otwórz się na nowe, polecane technologie w zakresie platformy B2B.

Platformy B2B a e-commerce – Twój sposób na biznes

Omnicommerce jest platformą e-commerce B2B, która oferuje wiele istotnych korzyści. Przede wszystkim pozwala na wprowadzenie modelu sprzedaży online, który nie tylko daje klientom B2B dostęp do oferty produktowej, ale też znacząco usprawnia komunikację. Umożliwia zaprezentowanie kontrahentowi oferty spersonalizowanej, zorientowanej na jego oczekiwania, a także na przeprowadzanie bezpiecznej transakcji.

Poza tym program B2B redukuje koszty, gdyż nie musisz angażować dodatkowych zasobów w pozyskiwanie nowych klientów. Odpowiedna platforma B2B zrobi to za Ciebie. Zalety platformy zakupowej B2B są więc ogromne – pod warunkiem, że wybierzesz właściwe rozwiązania technologiczne i funkcje dostosowane do potrzeb swojej firmy.

Po wdrożeniu Omnicommerce – programu B2B Twój sklep internetowy sam przyciągnie nowych klientów i zadba o to, aby komunikacja i procesy biznesowe przebiegały sprawnie i bez przeszkód. Zaoszczędzisz czas na kontaktach z kontrahentami lub pośrednikami, odnotowując wzrost sprzedaży, czy wzrost ilości zamówień. Jednocześnie, poprzez system B2B będziesz mieć ciągłą, bieżącą kontrolę nad procesami zachodzącymi w Twoim przedsiębiorstwie. Nasza platforma B2B dostępna jest również w ramach b2c business to customer.

Platforma B2B – nowoczesne rozwiązanie dla e-commerce

Technologia błyskawicznym tempem posuwa się naprzód. Niemal nieustannie wdrażane są nowe rozwiązania, które mają ułatwić prowadzenie własnego biznesu, pozyskiwanie nowych klientów, a tym samym generowanie coraz większych przychodów. Innowacyjnym rozwiązaniem dla dziedziny e-commerce, które zdecydowanie ułatwia prowadzenie przedsiębiorstwa, jest platforma B2B Omnicommerce. To program B2B, który przyspiesza wiele procesów sprzedażowych, ułatwia kontakt na linii klient – firma czy firma – dostawca, a dodatkowo generuje większy przychód, co pozwala na dynamiczny rozwój i większą rozpoznawalność przedsiębiorstwa. Platforma B2B dedykowana jest organizacjom prowadzącym swoją działalność głównie w kanale business to business. Sprawdzi się znakomicie zwłaszcza dla przedsiębiorstw z branży produkcyjnej oraz handlowej i usługowej. Z systemu B2B powinien skorzystać każdy sklep internetowy.

Program B2B w trosce o komfort przedsiębiorcy

Oferowana platforma B2B, która jest skutecznym ułatwieniem także dla e-commerce B2B, posiada wiele rozwiązań, dzięki którym prowadzenie biznesu B2B jest dużo łatwiejsze. Po wdrożeniu OMNICommerce w firmie, staje się ona wsparciem w wielu zachodzących procesach: od administrowania platformą dla e-business B2B, przez zarządzanie treścią na platformie (CMS) zgodnie z obowiązującymi wymogami, aż po procesy handlowe, niezależnie od tego, jak bardzo są one złożone i niehomogeniczne. System B2B posiada też moduł przeznaczony do obsługi reklamacji, a możliwość integracji z systemem ERP otwiera dalsze możliwości operowania omnichannelowego. To o wiele szybsza, a do tego intuicyjna obsługa zakupów i dostawców. Warto zaznaczyć, że Omnicommerce to nowoczesne rozwiązanie dla e-handlu B2B. Wchodząc do systemu B2B, klient otrzymuje niezbędne oraz zawsze aktualne i sprofilowane informacje, które są zgromadzone w jednym miejscu:

  • cennik sprzedaży,
  • obowiązujące promocje,
  • oferta dla odbiorcy końcowego z wyliczoną marżą,
  • liczne automatyzacje podnoszące konwersje, takie jak szybka konwersja z oferty do zamówienia, czy wzorce popularnej zawartości koszyka.

Program B2B czy to tylko oszczędność czasu?

Warto więc zaznaczyć, że platforma B2B nie tylko pozwala zaoszczędzić czas. Każdy przedsiębiorca może zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i preferencjami dostosować zakres funkcjonalności oraz widok programu do swoich potrzeb, czy oczekiwań kontrahentów. W naszym programie B2B każdy użytkownik po stronie kontrahenta będzie miał również liczne możliwości personalizacji platformy zgodnie ze swoimi oczekiwaniami czy poziomem uprawnień. Dzięki wdrożeniu OMNICommere firma może wykazać się wysokim profesjonalizmem i nowoczesnością, u których podstaw znajduje się podejście Klientocentryczne, co będzie miało niebagatelny wpływ na zyski ze sprzedaży produktów danej firmy. Na cenę platformy B2B składa się jej dopasowanie do potrzeb działania sklepu czy danej organizacji. Właśnie dlatego koszty są mocno zróżnicowane. Warto wiedzieć, że klienci mogą skorzystać z bezpłatnego demo, dzięki któremu przekonają się, jak funkcjonalnym rozwiązaniem dla usprawnienia działania firmy może być system B2B.

Dlaczego wybór platformy B2B Omnicommerce to dobra decyzja?

Wybierając nowoczesną platformę B2B Omnicommerce, można nie tylko zaoszczędzić swój czas, poprawić lub usprawnić relacje biznesowe z klientem, ale także postawić na rozwój swojego przedsiębiorstwa i generowane lub pogłębienie przewagi konkurencyjnej. To daje przewagę Omnicommerce nad pozostałymi platformami handlowymi B2B. Warto też zaznaczyć, że po wdrożeniu programu B2B, sklep internetowy będzie pozyskiwał nowych klientów, poprawiając tym samym komunikację, jak i najważniejsze procesy sprzedażowe. Decydując się na wdrożenie platformy B2B, w krótkim czasie należy spodziewać się wzrostu sprzedaży i zainteresowania klientów. Tym bardziej jest to ważne, gdyż poprzez ułatwioną komunikację, będą oni mogli czuć się zaopiekowani. Dodatkowym atutem systemu B2B jest fakt, iż dzięki rozbudowanemu modułowi analitycznemu czy ustalonym statystykom (KPI) można śledzić zachowanie użytkowników na platformie. To pozwala jeszcze lepiej dopasować ofertę nawet do indywidualnych oczekiwań klientów, a tym samym zwiększyć ruch w sklepie internetowym, poziom konwersji, szybkość obsługi zamówień i przychód. Cena platformy B2B OMNIcommerce jest bardzo przystępna, lecz co ważniejsze dostępnych jest kilka modeli jej finansowania. Sprawia to, że z systemu B2B mogą skorzystać zarówno małe biznesy B2B, jak i większe, wielooddziałowe przedsiębiorstwa.

Bezpłatne demo

 

Platforma B2B – FAQ

System B2B oferuje wiele możliwości, które poprawią wyniki sprzedażowe, zwiększą przychód i zainteresowanie oferowanymi produktami. Poprawy wyników można się spodziewać w wielu obszarach, po wdrożeniu programu B2B: wzrost ilości kontrahentów, wzrost obrotów generowanych przez poszczególnych odbiorców, podniesienie marż, utylizacja produktów nisko-rotujących, czy w konsekwencji zwiększenie udziałów w rynku. Dzięki możliwości przygotowywania specjalnej oferty dla klientów w systemie B2B, możemy zagwarantować usprawnienie i automatyzację bardziej złożonych procesów komunikacji z klientami zainteresowanymi zakupem produktów. Dodatkową zaletą korzystania z programu B2B jest zaoszczędzenie czasu, który byłby poświęcony na procesy obsługiwane w sposób automatyczny przez platformę Omnicommerce.

Stworzona przez nas platforma B2B składa się z 20 dostępnych modułów, posiadających zróżnicowaną funkcjonalność. To przedsiębiorca decyduje, z których elementów skorzysta w danym czasie jego sklep czy cała firma. Kluczową zaletą jest elastyczność, która umożliwia korzystanie z programu B2B przedsiębiorcom reprezentującym różne branże.

Program B2B posiada wiele modułów, które umożliwiają korzystanie z nich przedsiębiorcom reprezentującym różne branże. Jednak idealnie sprawdzi się on dla firm produkcyjnych, handlowych, dystrybucyjnych, ale również usługowych, a więc tam, gdzie niezbędny jest stały kontakt na linii firma – dystrybutor/operator – klient. Będzie to dowolny sklep w każdej branży. Co w przypadku, gdy nie znajdę na platformie B2B danego rozwiązania, które może ułatwić funkcjonowanie mojej firmie? Realizowane przez nas wdrożenia OMNICommerce charakteryzują się możliwością daleko idącej adaptacji, która zazwyczaj pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających biznesów i branż. Platforma B2B jest już wsparciem w prowadzeniu biznesu na co dzień dla wielu organizacji. Jeśli nie znajdą Państwo wymaganej funkcjonalności w dostępnych modułach, nasi specjaliści są w stanie rozwinąć system B2B tak, aby docelowo wdrożyć rozwiązanie dostosowane do potrzeb niemal każdego biznesu.

Mogą Państwo mieć pewność, że program B2B będzie aktualizowany na bieżąco. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak często zmienia się sytuacja i wymagania technologiczne w Świecie e-commerce. Wprowadzamy nowe rozwiązania, jak tylko są one dostępne do wdrożenia, reagujemy niezwłocznie na wszelkie zgłoszenia licznych użytkowników wdrożonych platform, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania platformy B2B i wysokie bezpieczeństwo prowadzenia biznesu. Nasza obsługa jest kompleksowa, dlatego oferujemy wsparcie systemu B2B 24/7.

Zobacz także: Sklep e-commerce | Omnichannel | Platforma e-commerce

Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter