System B2B

Intuicyjna i funkcjonalna platforma B2B

Jeżeli szukasz sposobu na zautomatyzowanie swoich działań biznesowych, platforma B2B jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie tylko wesprze funkcjonowanie Twojej firmy, ale również ułatwi i przyspieszy obsługę zamówień, rozliczanie transakcji, dystrybucję, oraz wystawianie faktur – w skrócie może być pomocą dla Twojego sklepu internetowego. W naszym systemie możesz tworzyć produkty od podstaw, co jest doskonałym rozwiązaniem np. dla firm produkcyjnych lub oferujących towary spersonalizowane.

OmniCommerce to przejrzysty rodzaj platformy B2B, w którym możesz m.in. łatwo zarządzać artykułami, tworzyć zaawansowane promocje, pakiety promocyjne, oraz raportowanie RFM, a także mieć wgląd w wizualizację statystyk zachowań użytkowników. Korzystając z naszej platformy zredukujesz koszty, będziesz mieć stałą kontrolę nad aktualnym stanem zamówień i reklamacji, oraz usprawnisz płatności i komunikację z klientem.

W czasach ogromnej konkurencji na rynku, warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest platforma e-commerce z bogatym pakietem funkcjonalności. Umożliwia budowanie stałych relacji w biznesie, które owocują zwiększoną sprzedażą, a przy tym pozwalają zaoszczędzić sporo czasu. Jeżeli chcesz zwiększać przychody w sposób zautomatyzowany, i równocześnie cały czas polepszać swoje procesy biznesowe, otwórz się na nowe, polecane technologie w zakresie platformy b2b.

Platformy B2B a e commerce– Twój sposób na biznes

Omnicommerce jest platformą e-commerce B2B, która oferuje wiele istotnych korzyści. Przede wszystkim pozwala na wprowadzenie modelu sprzedaży online, który nie tylko daje klientom B2B dostęp do oferty produktowej, ale też znacząco usprawnia komunikację. Umożliwia zaprezentowanie kontrahentowi oferty spersonalizowanej, zorientowanej na jego oczekiwania, a także na przeprowadzanie bezpiecznej transakcji.

Poza tym redukuje koszty, gdyż nie musisz angażować dodatkowych zasobów w pozyskiwanie nowych klientów. Odpowiedna platforma B2B zrobi to za Ciebie. Zalety platformy zakupowej B2B są więc ogromne – pod warunkiem, że wybierzesz właściwe rozwiązania technologiczne i funkcje dostosowane do potrzeb swojej firmy.

Po wdrożeniu Omnicommerce Twój sklep internetowy B2B sam przyciągnie nowych klientów i zadba o to, aby komunikacja i procesy biznesowe przebiegały sprawnie i bez przeszkód. Zaoszczędzisz czas na kontaktach z kontrahentami lub pośrednikami, odnotowując wzrost sprzedaży, czy wzrost ilości zamówień. Jednocześnie będziesz mieć ciągłą, bieżącą kontrolę nad procesami zachodzącymi w Twoim przedsiębiorstwie. Nasza B2B platforma dostępna jest również w ramach b2c business to customer

Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter