PLATFORMA E-COMMERCE MODUŁY DODATKOWE

PLATFORMA E-COMMERCE MODUŁY DODATKOWE

 

MODUŁ TRANSPORTOWY

Sklep internetowy to także konieczność dostarczenia zamówienia klientowi. Moduł transportowy umożliwia obsługę zewnętrznego transportu, realizowanego przez firmy kurierskie. Moduł tworzy zlecenie transportowe oraz:

pokaż więcej
  • dodaje kontrahenta z adresem wysyłki do systemu kurierskiego;
  • dodaje numer wygenerowanego listu przewozowego do zamówienia i może informować o nim klienta;
  • odczytuje informację o statusie doręczenia przesyłki i może o nim informować klienta;
  • odczytuje informację o pobraniach i składuje ją dla danego zamówienia.

Moduł systemu e-commerce obsługuje naliczanie ewentualnych opłat za opakowania. Moduł integrowany jest każdorazowo z wybranym systemem firmy kurierskiej. Zakres integracji uzależniony jest od możliwości systemu firmy kurierskiej.

MODUŁ SPRZEDAŻY STACJONARNEJ

OmniPOS – aplikacja do obsługi sprzedaży detalicznej w sklepach oraz sieci sklepów.

pokaż więcej

Umożliwia sprzedaż detaliczną (paragonową i fakturowaną), obsługę transakcji kasowych, prowadzi gospodarkę magazynową, posiada program lojalnościowy, obsługuje wyświetlacze dla klientów i wiele innych.

MODUŁ PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Sklep internetowy wyposażony w moduł program lojalnościowy? Z pewnością to idealny sposób na uatrakcyjnienie oferty w oczach klientów. Moduł program lojalnościowy jest odpowiedzialny za zarządzanie programami lojalnościowymi zarówno w handlu internetowym jak i tradycyjnym.

pokaż więcej

Moduł obsługuje artykuły oraz klientów. Moduł nalicza punkty przyporządkowane do asortymentów (ilość) lub do zamówień (wartość). Klienci Internetowi identyfikowani są automatycznie.

System e-commerce umożliwia bieżący podgląd liczby uzyskanych punktów – zarówno podczas zakupów w Internecie oraz wymianę zebranych punktów na nagrody. Nagrodami mogą być artykuły z poza oferty sklepu, wybrane produkty z katalogu lub rabat wartościowy odpowiadający liczbie punktów.

Moduł platformy e-commerce odpowiedzialny jest również za:

  • generowanie, przydział i obsługę kodów rabatowych, które wprowadzone podczas składania zamówienia powodują naliczenie rabatu;
  • prowadzenie rejestru kodów z historią ich wykorzystania.

MODUŁ KONFIGURACJI PRODUKTÓW

Sklep internetowy z modułem konfiguracji produktu to rozwiązanie, dzięki któremu klient końcowy może samodzielnie skonfigurować produkt np. tort, zabawkę, personalizowany prezent z oferty.

pokaż więcej

Moduł konfiguracyjny opiera swoje działanie na bazie cech produktu, które mają wpływ na jego cenę końcową i/lub okres realizacji zamówienia końcowego.

W ramach naszej platformy skorzystasz również z modułów dodatkowych: transportowego, sprzedaży stacjonarnej, programu lojalnościowego oraz konfiguracji produktów. Systemy z większą ilością rozszerzeń, wtyczek czy integracji są czymś, co przydaje się dosłownie w każdym naszym wdrożeniu. Wybierając odpowiednie funkcje, możesz znacząco usprawnić funkcjonowanie swojego biznesu i to na wielu zróżnicowanych poziomach bez konieczności przepłacania za funkcjonalności, na których Ci nie zależy.

Jeden z kluczowych obszarów bezpośrednio związanych z każdym e-biznesem jest transport. Nasz moduł transportowy pozwala na bezproblemową obsługę dostaw i odbiorów zewnętrznych, realizowanych przez wybrane firmy kurierskie. Oprócz typowych funkcji obejmujących dodanie adresu do systemu kurierskiego, czy dodanie numeru przewozowego do zamówienia i poinformowanie o tym klienta, obsługujemy też ewentualne naliczenia dodatkowe, statusy przesyłek oraz zmorę każdego magazynu - zwroty.

Co jeszcze oferują moduły dodatkowe Omnicommerce?

Pozwalają na usprawnienie sprzedaży detalicznej w sklepach i sieci sklepów (moduł sprzedaży stacjonarnej), umożliwiając wystawianie faktur i paragonów oraz wykonywanie transakcji kasowych. Równie interesujące funkcjonalności zapewnia moduł program lojalnościowy, który zarządza tego typu programami zarówno na poziomie sprzedaży internetowej, jak i tradycyjnej. Automatycznie identyfikuje klientów internetowych, pozwala na prowadzenie rejestru, a także na generowanie, przydział i naliczanie punktów w programie, czy od razu kodów rabatowych.

Jeśli prowadzisz biznes opierający się na produktach personalizowanych, z pewnością skorzystasz z naszego modułu konfiguracji produktów. Pozwala on na samodzielne skonfigurowanie danego towaru, np. tortu czy zabawki, określając jednocześnie jego cenę końcową i czas realizacji zamówienia.

Poznaj pełną ofertę gotowych modułów funkcjonalnych.

Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter