Integracja OMNIcommerce z WAPRO ERP

dodane: 20 październik
Integracja OMNIcommerce z WAPRO ERP

OMNIcommerce to nasze autorskie rozwiązanie, platforma obsługi transakcji handlowych, intuicyjna, funkcjonalna i zaawansowana. Integracja z systemem WAPRO? Nasz produkt posiada również taką funkcjonalność. Co więcej, poza integracją z oprogramowaniem ERP, możliwa jest także integracja z innymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w firmie.

Wybierając OMNIcommerce stawiasz na nowoczesne rozwiązania, optymalizację procesów w przedsiębiorstwie, dbając o jego rozwój.

Oprogramowanie WAPRO ERP

Oprogramowanie WAPRO może być wykorzystywane w różnych branżach. To aplikacje dostępne stacjonarnie i w chmurze.

Produkty WAPRO to m.in.:

 • WAPRO Mag – sprzedaż i magazyn,
 • WAPRO Aukcje – aukcje internetowe,
 • WAPRO Fakturka – fakturowanie,
 • WAPRO Fakir – finanse i księgowość,
 • WAPRO Kaper – księga podatkowa,
 • WAPRO Gang – kadry i płace,
 • WAPRO JPK – Jednolity Plik Kontrolny.

Zyskaj przewagę nad konkurencją z OMNIcommerce

OMNIcommerce to kompletna platforma e-commerce, posiadająca integracje z oprogramowaniem klasy ERP m.in. WAPRO, o rozbudowanej funkcjonalności wyjściowej. W ofercie znajduje się wiele modułów dodatkowych, dzięki którym rozwiązanie można idealnie dopasować do profilu oraz wymagań firmy, tworząc kompleksowe narzędzie.

Nasze rozwiązanie charakteryzuje multiplatformowość:

 • OmniMobile – sprzedaż On The GO,
 • OmniREP – sprzedaż w terenie,
 • OmniPOS – sprzedaż detaliczna,
 • OmniB2B&B2C – sprzedaż w Internecie.

OMNIcommerce to ogromny wybór modułów funkcjonalnych oraz narzędzi specjalistycznych, takich jak: konfigurator produktów/zestawów, programy lojalnościowe, zaawansowane promocje i pakiety, marketing i komunikacja, obsługa zakupów oraz dostawców.

Postaw na zintegrowane rozwiązania!

W firmach wykorzystywane są różne oprogramowania, systemy, rozwiązania. Ich zadaniem jest usprawnienie pracy oraz optymalizacja różnych procesów. Obecnie, trudno wyobrazić sobie prowadzenie działalności bez użycia nowoczesnych narzędzi. Co jednak w przypadku, gdy wykorzystywane rozwiązania nie będą mogły być ze sobą zintegrowane? Czy ma to wpływ na prowadzoną działalność, a przede wszystkim efektywność działań?

Podczas wyboru konkretnych produktów niewiele osób zwraca uwagę na integrację z innymi systemami, co w praktyce może być przyczyną różnych problemów.

Posiadasz dwa rozwiązania – WAPRO, sklep internetowy? Wybierając OMNIcommerce decydujesz się na system posiadający integrację z oprogramowaniem ERP. Zapewniasz tym samym sprawny i zautomatyzowany przepływ danych. W ten sposób budujesz kompleksowy system w swojej firmie, z którym zarządzanie przedsiębiorstwem będzie o wiele prostsze, szybsze i bardziej intuicyjne.

Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter