Integracja OMNIcommerce z Comarch ERP

dodane: 02 listopad
Integracja OMNIcommerce z Comarch ERP

Niewiele osób podczas wyboru platformy sprzedaży, zwraca uwagę na integrację wybranego rozwiązania z oprogramowaniem klasy ERP, choć powinno to być jedno z ważniejszych kryteriów. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.

Oprogramowanie ERP jest wykorzystywane przez wielu przedsiębiorców – nie tylko usprawnia pracę, ale także komunikację i przepływ informacji w firmie.

Platformy sprzedażowe znacznie różnią się między sobą, przede wszystkim funkcjonalnością oraz możliwością rozbudowy. OMNIcommerce to zaawansowane narzędzie, posiadające integrację z oprogramowaniem klasy ERP czołowych producentów m.in. Comarch. Wybierając naszą platformę sprzedażową, zyskujesz kompleksowe rozwiązanie, na wielu płaszczyznach.

Produkty Comarch

Comarch posiada w swojej ofercie zróżnicowane produkty, dedykowane zarówno małym, średnim, jak i dużym przedsiębiorstwom. Comarch oferuje produkty dostępne zarówno w wersji stacjonarnej, jak i w chmurze.

 • ERP XL (wcześniej Comarch CDN XL): oprogramowanie, o budowie modułowej. System oferowany jest także w modelu SaaS (Software as a Service), za pośrednictwem zdalnego dostępu.
 • ERP Optima: rozwiązanie dedykowane małym i średnim firmom, z różnych branż.
 • ERP Altum: wielojęzyczne narzędzie, dedykowane firmom międzynarodowym.
 • ERP XT: program do zarządzania małą firmą np. jednoosobową działalnością gospodarczą.
 • ERP Enterprise: narzędzie do zarządzania procesami w firmie.

e-commerce dla B2B – wybierz rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz przewagę nad konkurencją

Jednym z produktów Comarch jest rozwiązanie e-commerce dla B2B – platforma internetowa zintegrowana z systemami Comarch m.in. CDN XL B2B (obecnie ERP XL). Wartą uwagi alternatywą dla tej propozycji jest OMNIcommerce. Posiada integrację z oprogramowaniem ERP nie tylko Comarch, ale także innych producentów np. WAPRO.

Comarch, sklep internetowy – te dwa systemy mogą współdziałać, zapewniając zautomatyzowany przepływ informacji! Poznaj platformę OMNIcommerce i jej funkcjonalności.

OMNIcommerce to nowoczesne narzędzie, rozbudowana funkcjonalność, ale także pełna integracja z systemem ERP. Posiadamy niezbędne doświadczenie, a także know-how, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom o wiele więcej, niż tylko funkcjonalną platformę sprzedażową.

Korzyści wynikające z integracji OMNIcommerce z oprogramowaniem ERP:

 • pełne zautomatyzowanie przepływu informacji,
 • stworzenie kompleksowego rozwiązania,
 • usprawnienie procesów sprzedaży,
 • usprawnienie komunikacji z klientem B2B lub B2C.

Bez względu na to, czy posiadasz już oprogramowanie klasy ERP, czy jeszcze nie zastanawiałeś się nad jego wdrożeniem pamiętaj, że zawsze może nadejść takim moment, w którym rozszerzysz prowadzoną działalność i będą potrzebne Ci zupełnie nowe narzędzia do wykorzystania. Systemy ERP cieszą się niesłabnącą popularnością wśród przedsiębiorców – również tych, prowadzących niewielkie firmy.

OMNIcommerce to w pełni autorskie rozwiązanie, opracowane przez grono naszych specjalistów, stworzone bez wykorzystania gotowych elementów. Dzięki dostępności wielu modułów oraz specjalistycznych narzędzi, platforma e-commerce może być dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa.

OMNIcommerce – gdy potrzebujesz elastycznego i zaawansowanego rozwiązania

OMNIcommerce wyróżnia na rynku multiplatformowość, a także ilość modułów funkcjonalnych – posiadamy ponad 20 propozycji. Z nami zbudujesz kompleksową platformę e-commerce.

Dostępne moduły to m.in.:

 • konfiguratory produktów i zestawów,
 • zaawansowane promocje i pakiety,
 • programy lojalnościowe,
 • zwroty i rozliczanie reklamacji,
 • obsługa zakupów oraz dostawców,
 • obsługa zleceń podwykonawców i rozliczeń z nimi (produkcja).

Co ważne, OMNIcommerce posiada funkcjonalności dedykowane dwóm kanałom komunikacji – B2C oraz B2B, stworzone z uwzględnieniem specyfiki transakcji zawieranych z klientami indywidualnymi oraz sprzedażą biznesową.

Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter