Firma

Dostarczamy rozwiązania dla Twojego sukcesu….

22 lata doświadczenia w branży informatycznej

w tym od ponad 10 lat tworzymy oprogramowanie własne

ITCenter powstała w 1997 roku jako firma łącząca w sobie pasję informatyczną i aktywne działanie na rzecz rozwoju informatycznego polskiego biznesu, szczególnie sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Szybko nauczyliśmy się rozpoznawać potrzeby przedsiębiorstw i wychodzić z inicjatywą tworzenia oprogramowania, które zapewni kompleksowe wsparcie dla zarządzających, pracowników oraz klientów B2B i B2C.

Nasze oprogramowanie informatyczne jest połączeniem innowacyjności i prostoty użytkowania, dzięki czemu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem coraz szerszego grona klientów, którzy stają się dla nas partnerami biznesowymi na długie lata. A czym innym jest partnerstwo biznesowe jak nie wspólnym dążeniem do stałego wzrostu efektywności pracy i zasięgu przedsiębiorstwa, czego nie da się zrobić bez zaawansowanych narzędzi informatycznych wspierających codzienną pracę.

Jako zespół jesteśmy skuteczni i operatywni, z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań w zakresie produkcji oprogramowania, ponieważ właśnie te wyzwania pozwalają nam na stały rozwój kompetencji oraz zdobywanie doświadczeń w zakresie wsparcia kluczowych procesów biznesowych przedsiębiorstw. Naszym klientom już od pierwszego spotkania oferujemy bogate know-how oraz zaangażowanie, które wkładamy w każdy prowadzony projekt.

 • 22
  lat doświadczenia
 • 330
  Ukończonych projektów
 • 200
  Zadowolonych klientów
 • 120
  Rozwiązań informatycznych
 • 66
  Specjalistów
 • 3
  Oddziały terenowe
 • 40
  Partnerów technologicznych
 • 9
  Działów kompetencyjnych

Jakość i bezpieczeństwo

Podstawowa działalność ITCenter to produkcja systemów wspomagania zarządzania oraz świadczenie zaawansowanych usług informatycznych. Oba te obszary wymagają systematycznej kontroli jakości i bezpieczeństwa informacji.

Mając na uwadze stałe dążenie do dostarczania naszym obecnym i przyszłym Klientom najwyższego standardu jakości usługi oraz bezpieczeństwa, wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania zgodny z międzynarodowymi normami.
Certyfikacja wg. normy ISO 9001:2015 obejmuje:

Utrzymanie w ruchu systemów informatycznych oraz świadczenie usług (min. outsourcing IT, helpdesk, administracja systemowa, bezpieczeństwo systemów informatycznych). Produkcja, adaptacja oraz wdrażanie rozwiązań informatycznych do wspomagania zarządzaniem w przedsiębiorstwach.
Certyfikacja wg. normy ISO/IEC 27001:2013

Przetwarzanie informacji związanych z utrzymaniem w ruchu systemów informatycznych oraz świadczeniem usług (min. outsourcing IT, helpdesk, administracja systemowa i bezpieczeństwo systemów informatycznych). Produkcja, adaptacja oraz wdrażanie rozwiązań informatycznych do wspomagania zarządzaniem w przedsiębiorstwach zgodnie z dokumentem Deklaracji Stosowania wydanie 2 z dnia 10.03.2020.


Twój sukces

zależy od dobrych narzędzi

Oprogramowanie jest narzędziem które aby działać wydajnie, musi być dostosowane do rzeczywistych potrzeb firmy i jej odbiorców. Od ponad 22 lat współpracujemy z firmami usługowymi, handlowymi i produkcyjnymi, dzięki czemu potrafimy wyselekcjonować i zaadaptować rozwiązania, których wdrożenie nie tylko usprawni działanie firmowych procesów, ale także pomoże w komunikacji z klientem biznesowym i detalicznym.

Wdrożenie w ramach organizacji nowoczesnego rozwiązania informatycznego powinno rozpocząć się od szczegółowej analizy, która pozwoli na precyzyjne określenie potrzeb i wymagań funkcjonalnych względem oprogramowania oraz opisze procesy biznesowe które mają być zaadresowane podczas wdrożenia. Właśnie dlatego podejmując współpracę z klientem skupiamy się na poznaniu profilu działalności, stylu pracy i oczekiwań użytkowników. Koncentrujemy się na celach biznesowych naszych klientów i dostarczamy narzędzi zapewniających ich skuteczną realizację. Jeśli szukasz rozwiązania najlepszego dla potrzeb Twojej firmy – trafiłeś w dobre miejsce! Skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiajmy o rozwoju Twojego biznesu.

Zamów konsultacje

Dlaczego ?

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

20 lat doświadczenia

zespół doświadczonych ekspertów

gwarancja jakości usług

szeroki zakres usług

wsparcie 24/7

oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Działamy Lokalnie, Myślimy Globalnie.

Partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy
Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter