Case Study - Emem

Dostarczamy rozwiązania dla Twojego sukcesu….
logo em and em

Firma prowadząca import i sprzedaż hurtową na terenie całej Unii Europejskiej w zakresie szerokiej gamy produktów do wyposażenia i wystroju wnętrz i ogrodu, a także artykułów biurowych, tekstyliów, artykułów kreatywnych i sezonowych, sztucznych kwiatów, świec i wielu innych artykułów. Nasz Klient od 1989 roku prowadzi bezpośrednią współpracę z dostawcami z Dalekiego Wschodu, dzięki czemu różnorodność oferty pozwala docierać do szerokiego grona odbiorców w Polsce i za granicą.

Oczekiwania klienta

Modernizacja platformy sprzedażowej i rozbudowa funkcjonalności komunikacji z klientami biznesowymi. Organizacja i uporządkowanie bazy wiedzy o produktach i ostatnich dostawach. Budowa kanału sprzedaży B2B w pełni zintegrowanego z oprogramowaniem ERP zaimplementowanym w ramach organizacji.

Wdrożenie OMNIcommerce

Po analizie potrzeb i oczekiwań względem wyglądu i funkcjonalności OMNIcommerce, przystąpiliśmy do adaptacji oprogramowania i jego wdrożenia przy ścisłej współpracy z działem handlowym, który na bieżąco monitorował wprowadzane funkcjonalności i weryfikował czy w 100% spełniają one oczekiwaniom wskazanym podczas analizy przedwdrożeniowej.

Platforma OMNIcommerce została zintegrowana z systemem ERP Klienta, a także z innymi rozwiązaniami, takimi jak: systemu płatności internetowych czy newsletterem.

Najważniejsze usprawnienia po wdrożeniu1
przejrzysty i uporządkowany layout OMNIcommerce
2
zmiana kategoryzacji produktów i intuicyjne uporządkowanie kategorii produktowych
3
rozbudowane narzędzie do monitorowania zamówień i płatności
4
możliwość tworzenia wzorców zamówień stałych i okresowych
5
automatyzacja przepływu informacji pomiędzy działem handlowym a klientem biznesowym
6
rozbudowanie możliwości zarządzania platformą z panelu administracyjnego

Nie czekaj

i wyprzedź konkurencję

Zamów bezpłatne demo

Jeżeli chcesz poznać możliwości Omnicommerce i upewnić się, że nasza platforma internetowa jest odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy i klientów, nie czekaj dłużej i już dziś zamów bezpłatne demo.

Umów się na spotkanie

Z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, opowiemy szczegółowo o możliwościach naszego rozwiązania i wesprzemy Cię w doborze funkcjonalności platformy. Spotkajmy się i razem opracujmy rozwiązanie dla Twojego sukcesu!
Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter