Case studies

Dostarczamy rozwiązania dla Twojego sukcesu….

Poznaj nasze realizacje

i przekonaj się, że możemy pomóc również Twojej firmie

Każda firma, dla której adaptujemy i wdrażamy OMNIcommerce to dla nas nowe wyzwanie, które traktujemy jako poszerzenie wiedzy oraz kompetencji. Przez ponad 10 lat wdrażania naszego oprogramowania przekonaliśmy się, że każde wdrożenie jest inne i wymaga jednostkowego podejścia i zaangażowania wielu osób, żeby uzyskać efekt, który będzie zadowalający i wesprze codzienne działanie przedsiębiorstwa.

Każda firma cechuje się pewną specyfiką branżową oraz indywidualnymi wymaganiami, które mają na celu zwiększenie konkurencyjności przy jednoczesnej optymalizacji procesów biznesowych. Z chęcią pomagamy klientom szukać najlepszych rozwiązań oraz tworzymy dedykowane funkcjonalności i moduły, które sprawiają, że system OMNIcommerce staje się rozwiązaniem informatycznym skrojonym na miarę potrzeb nowoczesnej i innowacyjnej firmy.

Globalny producent i dystrybutor produktów, takich jak: urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji i zarządzania przestrzenią biurową, oczyszczacze powietrza, nowoczesne akcesoria dla urządzeń mobilnych.

Zobacz więcej

Polski producent akcesoriów do stolarki otworowej, który od ponad 20 lat rozwija się i poszerza ofertę, która znana jest już w ponad 55 krajach Europy, Azji, Australii oraz Ameryki Północnej i Południowej. Trzonem produkcji firmy jest obróbka mechaniczna stali i aluminium, a całość procesu powstawania produktu realizowana jest u naszego Klienta.

Zobacz więcej

Jeden z największych importerów części związanych z przeniesieniem napędu w Europie Środkowo-Wschodniej, współpracujący z dostawcami z całego świata, a jego klienci to hurtownie, sklepy, warsztaty i serwisy. Firma nowoczesna i elastyczna, nastawiona przede wszystkim na spełnianie potrzeb klientów oraz nieustany rozwój na polskim rynku.

Zobacz więcej

Firma prowadząca import i sprzedaż hurtową na terenie całej Unii Europejskiej w zakresie szerokiej gamy produktów do wyposażenia i wystroju wnętrz i ogrodu, a także artykułów biurowych, tekstyliów, artykułów kreatywnych i sezonowych, sztucznych kwiatów, świec i wielu innych artykułów.

Zobacz więcej

Firma istnieje na polskim rynku od 1992 roku na skutek „misji ochrony środowiska dla Polski” – proekologicznej inicjatywy kanadyjskiego Ministerstwa Przemysłu oraz polskiego Ministerstwa Ochrony Środowiska. Głównym obszarem działalności firmy jest wsparcie polskiej służby zdrowia w zakresie unieszkodliwiania odpadów medycznych

Zobacz więcej

Firma logistyczna o kilkudziesięcio-letniej tradycji. Na co dzień współpracuje z największymi stacjami paliw na polskim rynku w zakresie dostaw produktów motoryzacyjnych oraz przemysłowych. Asortyment to ponad 5000 dobrze wyselekcjonowanych produktów. Dla Klienta niezwykle ważne są inteligentne rozwiązania i narzędzia, które stanowią wsparcie dla codziennej pracy i usprawniają kluczowe dla biznesu procesy.

Zobacz więcej

Nie czekaj

i wyprzedź konkurencję

Zamów bezpłatne demo

Jeżeli chcesz poznać możliwości Omnicommerce i upewnić się, że nasza platforma internetowa jest odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy i klientów, nie czekaj dłużej i już dziś zamów bezpłatne demo.

Umów się na spotkanie

Z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, opowiemy szczegółowo o możliwościach naszego rozwiązania i wesprzemy Cię w doborze funkcjonalności platformy. Spotkajmy się i razem opracujmy rozwiązanie dla Twojego sukcesu!
Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter