Aktualności

Sprawdź aktualne wyderzenia

Marzec 2020


Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na eTrade show i zainteresowanie platformą Omnicommerce!
Dla tych z Państwa którzy nie mieli okazji nas spotkać osobiście, polecamy serwis produktu  i zapraszamy do prezentacji indywidualnej.

 

Wrzesień 2019

Rem Elbląg Sp. z o. o. dystrybutor łożysk tocznych i elementów przenoszenia napędu takich marek jak SKF, NTN-SNR, OPTIBELT, BOSCH – REXROTH, HENKEL – LOCTITE, STOMIL SANOK, REVO SEALS INCO wybrał Omnicommerce jako dostawce zaawansowanej, wielomodułowej platformy e-commerce oraz aplikacje mobilna Omnimobile dla jeszcze lepszej komunikacji ze swoimi klientami.


Sierpień 2019

Informujemy że Budmech Sp.z o.o. Sp. k., ogólnopolska sieć handlowa  specjalizująca się w dostawach materiałów do realizacji

  • rurociągów technologicznych
  • instalacji nawadniania
  • izolacji przeciwwodnych
  • podłóg obiektowych
  • systemów dachowych

podjęła decyzję o wdrożeniu platformy Omnicommerce. Celem projektu jest dostarczenie platformy oraz 10 modułów dodatkowych zapewniających min. obsługę procesu ofertowania, komunikacji marketingowej, a także zwrotów i reklamacji


Maj 2019


Miło nam poinformować że firma Hydro ZNPHS Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku Białej, czołowy producent i dostawca komponentów hydrauliki siłowej, dołączyła do grona naszych klientów i powierzyła wdrożenie platformy Omnicommerce. Celem projektu jest dostarczenie zintegrowanej z systemem ERP platformy transakcyjno-komunikacyjnej dla klientów biznesowych Hydro ZNPHS Sp. z o.o.

Luty 2019


Unilogo Robotics, czołowy polski producent zrobotyzowanych linii produkcyjnych, w ramach rozwoju naszej wieloletniej współpracy powierzył nam realizację kolejnego projektu informatycznego, tj. wdrożenia platformy Omnicommerce i budowy customizowanych modułów funkcjonalnych, których zadaniem jest wsparcie zarządzania łańcuchem dostaw i realizacji zamówień. Celem projektu jest dostarczenie narzędzi wspomagających prowadzenie projektów produkcyjnych.

Grudzień 2018


Grupa Medos, dostawca akcesoriów do stolarki otworowej, zaopatrujący ponad 80% rodzimych producentów stolarki PCV i Aluminium, dołączył do grona użytkowników Omnicommerce realizując zaawansowane wdrożenie platformy, modułów dodatkowych oraz szeroką integrację z ERP.

Nie czekaj

i wyprzedź konkurencję

Zamów bezpłatne demo

Jeżeli chcesz poznać możliwości Omnicommerce i upewnić się, że nasza platforma internetowa jest odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy i klientów, nie czekaj dłużej i już dziś zamów bezpłatne demo.

Umów się na spotkanie

Z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, opowiemy szczegółowo o możliwościach naszego rozwiązania i wesprzemy Cię w doborze funkcjonalności platformy. Spotkajmy się i razem opracujmy rozwiązanie dla Twojego sukcesu!
Zadzwoń
22 888 50 00
Spotkajmy się
ul. L. Kondratowicza 37, Warszawa
© ITCenter 2019      Projekt i wykonanie ITCenter